Season: 24, senior league round: 3, junior league round: 3 07:27:38

News

  • Sezon 24, kolejka 2

    Data: 2017-11-17

    1 liga Polska KŻ Rybnik Nowiny wygrał w wyjazdowym meczu z Elite Team Gorzów Wlkp. 46:44 RIXA GRUPA przegrała przed własną publicznością z Uranem Kowary 42:48 Saperzy zremisowali u siebie z Seledynowym Skuterem 45:45 Garbol Rybnik odniósł zwycięstwo na swoim torze nad Stalą Barlinek 47:43 Drużyna kolejki: Roch Magryta, Serafin Czader (obaj Osiedle wojskowe Grupa), Anatol Pasieczny (KŻ Rybnik Nowiny), Włodzimierz Ptaszkiewicz (Garbol Rybnik), Roland Dubiński (Cypiski Gorzów Wlkp.), Dawid Polański (Seledynowy Skuter) W tabeli pierwsze miejsce zajmuje KŻ Rybnik Nowiny, drugie TURBO Piła, trzecie Garbol Rybnik. czytaj całość »
  • Sezon 24, kolejka 1

    Data: 2017-11-15

    1 liga Polska Red Label Grudziądz pokonał przed własną publicznością Elite Team Gorzów Wlkp. 47:43 KŻ Rybnik Nowiny wygrał u siebie z RIXA GRUPA 59:31 Garbol Rybnik odniósł zwycięstwo w wyjazdowym meczu nad Osiedle wojskowe Grupa 49:41 Seledynowy Skuter zanotował wygraną na własnym torze nad Vitorią Warszawa 50:40 Drużyna kolejki: Manuel Staniewski (TURBO Piła), Mateusz Kwiecień, Filip Kiliński (obaj Stal Barlinek), Napoleon Świerczyna (KŻ Rybnik Nowiny), Ryszard Matejko (Saperzy), Marek Glinka (Seledynowy Skuter) W tabeli pierwsze miejsce zajmuje KŻ Rybnik Nowiny, drugie TURBO Piła, trzecie Seledynowy Skuter. czytaj całość »
  • Sezon 23, kolejka 30

    Data: 2017-11-06

    1 liga Polska Seledynowy Skuter odniósł zwycięstwo w wyjazdowym meczu nad Victorią Warszawa 48:42 Saperzy zremisowali u siebie z WKM Wałbrzych 45:45 Elit Team Gorzów Wlkp. przegrał na swoim torze z Red Label Grudziądz 39:51 Garbol Rybnik pokonał przed własną publicznością Tatusie Bydgoszcz 49:41 Drużyna kolejki: Felicjan Olszański, Wawrzyniec Biesek (obaj Elitos Wroclaw), Rafał Mikołajewski (Gryf Bydgoszcz), Kamil Gnatowski (Stal Barlinek), Michał Palusiński (Red Label Grudziądz), Jakub Kaczmarowski (Uran Kowary) W tabeli pierwsze miejsce zajął Seledynowy Skuter, drugie Saperzy, trzecie Elite Team Gorzów Wlkp. czytaj całość »
  • Sezon 23, kolejka 29

    Data: 2017-11-03

    1 liga Polska Seledynowy Skuter zremisował przed swoją publicznością z Saperami 45:45 Red Label Grudziądz odniósł zwycięstwo w wyjazdowym meczu nad Cypiskami Gorzów Wlkp. 48:42 WKM Wałbrzych przegrał na własnym torze z Victorią Warszawa 42:48 Swallows Tarnów zremisował u siebie z Elitos Wroclaw 45:45 Drużyna kolejki: Gabriel Struglik (Elite Team Gorzów Wlkp.), Bartłomiej Sontowski (Sokół Świdnik), Tymoteusz Godziszewski, Oskar Kawczyński (obaj Gryf Bydgoszcz), Seweryn Berentd (Stal Barlinek), Krzysztof Jędrkowiak (Carmel Winogrady) W tabeli pierwsze miejsce zajmuje Seledynowy Skuter, drugie Saperzy, trzecie Elite Team Gorzów Wlkp. czytaj całość »
  • Ligi prywatne

    Data: 2017-10-31

    „Liga” rozegrała pierwszą kolejkę. Wyniki: Swallows Tarnów – Tatusie Bydgoszcz 41:49, WKM Wałbrzych – W.H.U. Tarnów 53:37, Victoria Warszawa – KKŻ Krzyż 46:44 Dziewiątą kolejkę ma za sobą „Superliga”. Wyniki: Korab Kołobrzeg – Zielona Góra KS 70:20, Hull Vikings – Red Label Grudziądz 43:47, Purple Hunter – Carmel Winogrady 49:41. W tabeli prowadzi Purple Hunter, na drugim miejscu znajduje się Korab Kołobrzeg, na trzecim Red Label Grudziądz. Zakończyła zmagania liga „speedway”. Pierwsze miejsce oraz puchar wywalczył Sergiclub, drugą lokatę zajął TM Wiarus, trzecią NCP. Ostatnia kolejka odbyła się w „Zloty Ul League”. Ligę wygrał xxxRybnikxxx przed Edinburgh Kings, trzecie miejsce zajęły Ekscentryczne Misie. czytaj całość »
  • Sezon 23, kolejka 27

    Data: 2017-10-30

    1 liga Polska Swallows Tarnów przegrał u siebie z Victorią Warszawa 39:51 Cypiski Gorzów Wlkp. zremisowały na własnym torze z Sokołem Świdnik 45:45 Seledynowy Skuter pokonał w wyjazdowym meczu Carmel Winogrady 56:34 Uran Kowary zanotował porażkę przed swoją widownią z Elite Team Gorzów Wlkp. 32:58 Drużyna kolejki: Patryk Regucki (Elite Team Gorzów Wlkp.), Iwan Świeczkowski (Swallows Tanów), Filip Kiliński, Damian Hanc (obaj Stal Barlinek), Jerzy Kowalicki (Seledynowy Skuter), Felicjan Olszański (Elitos Wroclaw) W tabeli pierwsze miejsce zajmuje Seledynowy Skuter, drugie Saperzy, trzecie Victoria Warszawa. czytaj całość »
  • Sezon 23, kolejka 26

    Data: 2017-10-27

    1 liga Polska Red Label Grudziądz odniósł zwycięstwo w wyjazdowym meczu nad Sokołem Świdnik 49:41 WKM Wałbrzych wygrał przed własną publicznością z Swallows Tarnów 56:34 Seledynowy Skuter pokonał u siebie Tatusie Bydgoszcz 51:39 Victoria Warszawa wygrała na swoim torze z Stalą Barlinek 51:39 Drużyna kolejki: Dawid Polański, Marek Glinka (obaj Seledynowy Skuter), Bogdan Wieczorek, Dawid Mikiewicz (obaj Victoria Warszawa), Wojciech Barkowski, Juliusz Ryng (obaj WKM Wałbrzych) W tabeli pierwsze miejsce zajmuje Seledynowy Skuter, drugie Saperzy, trzecie Victoria Warszawa. czytaj całość »
  • Drużyna kolejki

    Data: 2017-10-26

    Prezentujemy pierwszą dwudziestkę pierwszoligowych zawodników, którzy najczęściej kwalifikowali się do drużyny kolejki. Klasyfikacja obejmuje dwadzieścia pięć kolejek ligowych. 1. Kacper Duszyński (Elite Team Gorzów Wlkp.) – 8 razy 2. Dawid Polański (Seledynowy Skuter) – 4 razy 3. Cyprian Chara (Uran Kowary) – 4 razy 4. Kent Gaffney (Saperzy) – 4 razy 5. Robert Macudziński (Tatusie Bydgoszcz) – 4 razy 6. Anzelm Rudziewicz (Garbol Rybnik) – 4 razy 7. Oskar Kawczyński (Gryf Bydgoszcz) – 4 razy 8. Orest German (Seledynowy Skuter) – 4 razy 9. Karol Zinkiewicz (Red Label Grudziądz) – 4 razy 10. Marek Glinka (Seledynowy Skuter) – 4 razy 11. Jakub Kaczmarowski (Uran Kowary) – 4 razy 12.Stefan Doros (Garbol Rybnik) – 3 razy 13. Jakub Sienkiewicz (Victoria Warszawa) – 3 razy 14. Józef Furman (Swallows Tarnów) – 3 razy 15. Mateusz Kwiecień (Stal Barlinek) – 3 razy 16. Filip Kiliński (Stal Barlinek) – 3 razy 17. Aron Topolowski... czytaj całość »
  • Sezon 23, kolejka 25

    Data: 2017-10-25

    1 liga Polska Tatusie Bydgoszcz przegrały na własnym torze z Uranem Kowary 39:51 WKM Wałbrzych pokonał w wyjazdowym meczu Stal Barlinek 51:39 Seledynowy Skuter wygrał na wyjeździe z Cypiskami Gorzów Wlkp. 46:44 Red Label Grudziądz przegrał u siebie z Victorią Warszawa 40:50 Drużyna kolejki: Gabriel Struglik (Elite Team Gorzów Wlkp.), Bogdan Wieczorek (Victoria Warszawa), Marek Glinka (Seledynowy Skuter), Donald Paszek (WKM Wałbrzych), Rajmund Pilot (Carmel Winogrady), Jakub Kaczmarowski (Uran Kowary) W tabeli pierwsze miejsce zajmuje Seledynowy Skuter, drugie Saperzy, trzecie Elite Team Gorzów Wlkp. czytaj całość »
  • Ligi prywatne

    Data: 2017-10-24

    Wystartowała liga „Prywatnie u Cypiska”. Wyniki pierwszej kolejki: Deer Teddington – New Cross Rangers 48:42, Elite Team Gorzów Wlkp. - Black Panthers 52:38, BROWAR GORZOW WLKP – Cypiski Gorzów Wlkp. 15:75 Dziewiątą kolejkę rozegrała „Open League”. Wyniki: Siberian Wolves – Elitos Wroclaw 40:50, Glasgow Lions – Seledynowy Skuter 37:53, Leeds Knights – Niniva 30:60. W tabeli prowadzi Elitos Wroclaw, drugi jest Seledynowy Skuter, trzecia Niniva. Ostatnia dziesiąta kolejka odbyła się w lidze „Shawn Moran”. Ligę wygrały Drozdy Łódź, drugie miejsce zajął Bolewix Grudziądz, trzecie Oldenburg KK. „Liga prywatna” zakończyła zmagania. Pierwsze miejsce oraz puchar wywalczył WKM Wałbrzych, na drugim miejscu uplasowała się Victoria Warszawa, na trzecim Uran Kowary. czytaj całość »
  • Sezon 23, kolejka 23

    Data: 2017-10-20

    1 liga Polska Cypiski Gorzów Wlkp. pokonały u siebie Swallows Tarnów 46:44 Elite Team Gorzów Wlkp. wygrał przed własną publicznością z Tatusiami Bydgoszcz 52:38 Garbol Rybnik przegrał na własnym torze z Carmelem Winogrady 44:46 Seledynowy Skuter odniósł zwycięstwo w wyjazdowym meczu nad Sokołem Świdnik 48:42 Drużyna kolejki: Aron Topolowski (Victoria Warszawa), Filip Kiliński (Stal Barlinek), Ryszard Dzikiewicz (Gryf Bydgoszcz), Kacper Duszyński (Elite Team Gorzów Wlkp.), Krzysztof Jędrkowiak (Carmel Winogrady), Hubert Nastarowicz (Swallows Tarnów) W tabeli pierwsze miejsce zajmuje Seledynowy Skuter, drugie Saperzy, trzecie Uran Kowary. czytaj całość »
  • Sezon 23, kolejka 22

    Data: 2017-10-18

    1 liga Polska Uran Kowary wygrał przed własną publicznością z WKM Wałbrzych 50:40 Swallows Tarnów przegrał na swoim torze z Seledynowym Skuterem 43:47 Garbol Rybnik zremisował u siebie z Victorią Warszawa 45:45 Saperzy pokonali w wyjazdowym meczu Red Label Grudziądz 48:42 Drużyna kolejki: Jakub Kaczmarowski (Uran Kowary), Euzebiusz Jaskoński (Victoria Warszawa), Mateusz Kwiecień (Stal Barlinek), Orest German (Seledynowy Skuter), Leon Mankiewicz (Saperzy), Hubert Nasarowicz (Swallows Tarnów) W tabeli pierwsze miejsce zajmuje Seledynowy Skuter, drugie Saperzy, trzecie Uran Kowary. czytaj całość »
  • Ligi prywatne

    Data: 2017-10-17

    Trzecia kolejka w lidze „IX 2017” przyniosła następujące rozstrzygnięcia: F Zielona Góra – Osiedle wojskowe Grupa 36:54, WSK Tornado – Wihajster 42:48, Hanwell – Darlington 44:46. Na czele tabeli znajduje się Osiedle wojskowe Grupa, drugie miejsce zajmuje Wihajster, trzecie Darlington. „Open League” ma za sobą ósmą kolejkę. Wyniki: Seledynowy Skuter – Siberian Wolves 42:48, Niniva – Elitos Wroclaw 40:50, Glasgow Lions – Leeds Knights 63:27. W lidze prowadzi Siberian Wolves, drugie miejsce zajmuje Elitos Wroclaw, trzecie Seledynowy Skuter. W „Liga prywatna” po dziewięciu kolejkach liderem jest Uran Kowary przed WKM Wałbrzych i Victorią Warszawa. Zakończyły się zmagania w „Elite league”. Pierwsze miejsce oraz puchar wywalczył zespół Cypiski Gorzów Wlkp., na drugim miejscu uplasował się Elite Team Gorzów Wlkp., na trzecim Black Panthers. czytaj całość »
  • Sezon 23, kolejka 21

    Data: 2017-10-16

    1 liga Polska Tatusie Bydgoszcz zremisowały u siebie z Cypiskami Gorzów Wlkp. 45:45 Swallows Tarnów pokonał na własnym torze Stal Barlinek 50:40 Elitos Wroclaw wygrał przed swoją publicznością z Red Label Grudziądz 46:44 Elite Team Gorzów Wlkp. zanotował remis w wyjazdowym meczu z Victorią Warszawa 45:45 Drużyna kolejki: Kacper Duszyński (Elite Team Gorzów Wlkp.), Orest German (Seledynowy Skuter), Euzebiusz Jaskoński (Victoria Warszawa), Karol Zinkiewicz (Red Label Grudziądz), Karol Pietrasiewicz (Saperzy), Józef Furman (Swallows Tarnów) W tabeli pierwsze miejsce zajmuje Seledynowy Skuter, drugie Saperzy, trzecie Uran Kowary. czytaj całość »
  • Drużyna kolejki

    Data: 2017-10-14

    Prezentujemy pierwszą dwudziestkę pierwszoligowych zawodników, którzy najczęściej kwalifikowali się do drużyny kolejki. Klasyfikacja obejmuje dwadzieścia kolejek ligowych. 1. Kacper Duszyński (Elite Team Gorzów Wlkp.) – 5 razy 2. Dawid Polański (Seledynowy Skuter) – 4 razy 3. Cyprian Chara (Uran Kowary) – 4 razy 4. Kent Gaffney (Saperzy) – 4 razy 5. Robert Macudziński (Tatusie Bydgoszcz) – 4 razy 6. Anzelm Rudziewicz (Garbol Rybnik) – 4 razy 7. Oskar Kawczyński (Gryf Bydgoszcz) – 4 razy 8. Stefan Doros (Garbol Rybnik) – 3 razy 9. Jakub Sienkiewicz (Victoria Warszawa) – 3 razy 10. Dawid Mikiewicz (Victoria Warszawa) – 2 razy 11. Paweł Rakoczy (Carmel Winogrady) – 2 razy 12. Rafał Mikołajewski (Gryf Bydgoszcz) – 2 razy 13. Bartłomiej Sontowski (Sokół Świdnik) – 2 razy 14. Natan Zielnik (Sokół Świdnik) – 2 razy 15. Filip Kiliński (Stal Barlinek) – 2 razy 16. Jakub Deszczyński (Cypiski Gorzów Wlkp.) – 2 razy 17. Mikołaj... czytaj całość »
  • Sezon 23, kolejka 20

    Data: 2017-10-13

    1 liga Polska Seledynowy Skuter wygrał przed własną publicznością z Elitos Wroclaw 53:37 Swallows Tarnów zanotował zwycięstwo w wyjazdowym meczu nad Red Label Grudziądz 49:41 Garbol Rybnik przegrał u siebie z WKM Wałbrzych 40:50 Cypiski Gorzów Wlkp. pokonały na swoim torze Uran Kowary 54:36 Drużyna kolejki: Romuald Paczoski (Cypiski Gorzów Wlkp.), Oskar Kawczyński (Gryf Bydgoszcz), Kamil Gnatowski (Stal Barlinek), Mikołaj Misterkiewicz (WKM Wałbrzych), Zdzisław Ceglarski, Kacper Duszyński (obaj Elite Team Gorzów Wlkp.) W tabeli pierwsze miejsce zajmuje Seledynowy Skuter, drugie Saperzy, trzecie Uran Kowary. czytaj całość »
  • Sezon 23, kolejka 19

    Data: 2017-10-11

    1 liga Polska Carmel Winogrady przegrał u siebie z Cypiskami Gorzów Wlkp. 42:48 Garbol Rybnik odniósł zwycięstwo na własnym torze nad Swallows Tarnów 48:42 Victoria Warszawa zremisowała przed swoją publicznością z Elitos Wroclaw 45:45 Red Label Grudziądz pokonał w wyjazdowym meczu Tatusie Bydgoszcz 47:43 Drużyna kolejki: Ryszard Matejko (Saperzy), Felicjan Olszański (Elitos Wroclaw), Anzelm Rudziewicz (Garbol Rybnik), Daniel Szczęsnowicz (Tatusie Bydgoszcz), Karol Zinkiewicz (Red Label Grudziądz), Kamil Gnatowski (Stal Barlinek) W tabeli pierwsze miejsce zajmują Saperzy, drugie Seledynowy Skuter, trzecie Uran Kowary. czytaj całość »
  • Ligi prywatne

    Data: 2017-10-10

    Liga „IX 2017” rozegrała drugą kolejkę. Wyniki: F Zielona Góra – WSK Tornado 38:52, Osiedle wojskowe Grupa – Hanwell 56:34, Wihajster – Darlington 46:44. W lidze pierwsze miejsce zajmuje Osiedle wojskowe Grupa, drugie Wihajster, trzecie Darlington. „Superliga” ma za sobą szóstą kolejkę. Wyniki: Purple Hunter – Korab Kołobrzeg 52:38, Red Label Grudziądz – Zielona Góra KS 51:39, Hull Vikings – Carmel Winogrady 51:39. Na czele tabeli plasuje się Purple Hunter, drugą lokatę zajmuje Korab Kołobrzeg, trzecią Hull Vikings. W lidze „Zloty Ul League” po siedmiu kolejkach prowadzi xxxRybnikxxx przed Edinburgh Kings i Ekscentrycznymi Misiami. Dziewiąta kolejka w „Elite league” przyniosła następujące rozstrzygnięcia: Swallows Tarnów – Black Panthers 43:47, Cypiski Gorzów Wlkp. – Elite Team Gorzów Wlkp. 46:44, Deer Teddington – Crimson Kings 39:51. Pierwsze miejsce zajmują Cypiski Gorzów Wlkp., drugie Elite Team Gorzów Wlkp., trzecie... czytaj całość »
  • Sezon 23, kolejka 18

    Data: 2017-10-09

    1 liga Polska Red Label Grudziądz odniósł zwycięstwo na własnym torze nad Uranem Kowary 52:38 WKM Wałbrzych pokonał w wyjazdowym meczu Cypiski Gorzów Wlkp. 48:42 Elitos Wroclaw przegrał przed swoją publicznością z Saperami 37:53 Seledynowy Skuter wygrał u siebie z Garbol Rybnik 55:35 Drużyna kolejki: Kent Gaffney (Saperzy), Donald Paszek, Konrad Matyjasik (obaj WKM Wałbrzych), Orest German, Jerzy Kowalicki (obaj Seledynowy Skuter), Robert Macudziński (Tatusie Bydgoszcz) W tabeli pierwsze miejsce zajmują Saperzy, drugie Seledynowy Skuter, trzecie Uran Kowary. czytaj całość »
  • Sezon 23, kolejka 17

    Data: 2017-10-06

    1 liga Polska Elite Team Gorzów Wlkp. wygrał u siebie z Swalows Tarnów 48:42 Saperzy zremisowali przed własną publicznością z Uranem Kowary 45:45 Cypiski Gorzów Wlkp. odniosły zwycięstwo w wyjazdowym meczu nad Garbol Rybnik 52:38 Seledynowy Skuter przegrał na swoim torze z WKM Wałbrzych 44:46 Drużyna kolejki: Anzelm Rudziewicz (Garbol Rybnik), Jakub Sienkiewicz (Victoria Warszawa), Cezary Sabela, Amadeusz Czub (obaj Sokół Świdnik), Juliusz Ryng (WKM Wałbrzych), Roland Dubiński (Cypiski Gorzów Wlkp.) W tabeli pierwsze miejsce zajmuje Uran Kowary, drugie Saperzy, trzecie Seledynowy Skuter. czytaj całość »
Artykuły

News.SpeedwayCM.com
artykuły, video, komentarze